Tala یک برند روشنایی برنده جایزه است، که در زمینه تولید محصولات روشنایی پایدار از جمله لامپ های ال ای دی ، چراغ های مدرن دکوارتیو و وسایل روشنایی دیگر فعالیت دارد. با این فرض که طراحی خوب می تواند به کاهش تغییرات آب و هوایی کمک کند. تالا از استودیوی مستقر در لندن ، تنش بین پایداری ، فناوری و طراحی را از طریق مجموعه های گسترده خود کشف کرده و راه حل های ماثری برای آن ارائه می دهد.

مقررات اتلاف تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی (WEEE) یک دستورالعمل اتحادیه اروپا است که در سال 2007 برای کاهش میزان تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی به محل دفن زباله و افزایش نرخ بازیافت و استفاده مجدد اجرا شده است. دامنه لامپهای فلورسنت (CFL و لوله های فلورسنت) و LED ها هستند.

از سال 2019 ، چراغ های روشنایی (به عنوان مثال وسایل روشنایی) نیز تحت نظر قرار می گیرند. تالا به عنوان تولید کننده لامپ های ال ای دی و لوازم جانبی ، ملزم است با پیوستن به این طرح انطباق با WEEE در هر کشور اتحادیه اروپا که توزیع می کنیم (زمانی که فروش ما به یک مقدار مشخص برسد) کمک کند. تالا در انگلستان ، به برنامه انطباق با WEEE ، Recolight پیوسته است و از آن زمان برای اطمینان از بازیافت اقلام در آینده، 0.04 پوند به ازای هر محصول هزینه می کند.

نمایشگاه و فضای استودیوی تالا (Tala Studios)، در خیابان ونیز قرار دارد، خیابانی که به دلیل ترکیبی از گالری های هنری ، نمایشگاه های طراحی ، روش های معماری و شرکت های فناوری مشهور است. نمایشگاه تالا جاییست که طراحی نورپردازی معاصر با سبک زندگی مدرن و اسکاندیناویایی ادغام شده است. این نمایشگاه برای جامعه طراحی ساخته شده است که همه نمونه کارهای Tala را در یک محیط الهام بخش و همه جانبه به نمایش می گذارد.