لامپ حبابی

لامپ های حبابی در انواع مختف لامپ های رشته ای(التهابی)، کریپتون (Krypton)، فانتزی، رفلکتور، دکوری و خاص و … تولید می شود. این لامپ ها در انواع مدل ها و سایزهای مختلف تولیده شده و کاربردهای زیادی در فضاهای مختلف جهت نورپردازی و روشنایی دارند.

لامپ حبابی می تواند درخشش مسحورکننده و زیبایی را ایجاد کند و قطعه ای بی نظیر برای خانه است. می توانید لامپ های حبابی را در یک خوشه به شکل شناوار آویزان کنید تا نمای زیباتر و چشمگیرتری در فضای مورد نظرتان ایجاد کنید.

در ابتدا این لامپ به صورت رشته ایی بوده و بعد از پیشرفت صنایع از صورت رشته ایی به رنگ ها و انواع متنوعی تغییر کرده است. از انواع لامپ های حبابی می شود به لامپ حبابی اس ام ادی ؛ لامپ حبابی ال ای دی یا لامپ حبابی دیواری اشاره کرد .
تولید لامپ های حبابی به سرعت گسترده شده و شرکت های زیادی تولید لامپ های حبابی را شروع کرده است.

اغلب لامپ های حبابی در توان های بالا تولید می شوند. قیمت لامپ حبابی بسته به نوع آن متغیر است ولی معمولا قیمت لامپ های حبابی ال ای دی اختلاف زیادی با لامپ های حبابی کم مصرف دارند زیرا علاوه بر بازدهی چند برابر، مصرف خیلی کمی دارند و مهم تر از همه لامپ های ال ای دی آسیب کمتری به سلامت انسان وارد می کنند و به چشم ها و پوست ضرر نمی رسانند. قیمت لامپ های حبابی اس ام دی از همه مناسب تر است و در بعضی مصارف کاربرد فراوانی دارد مانند جایگذاری در دستگاه جوجه کشی که از گرمای بدست آمده از لامپ های حبابی قدیمی استفاده میکنند یا نور گرمایی( مادون قرمز) برای تانک های خزنده استفاده می کنند. در سرما می توانند کمکی باشند در گرمایش خانه ولی در فصل گرما باعث هدر رفتن انرژی سرمایشی میشود. لامپ های حبابی و رشته ای به آرامی و به تدریج جای خود را به لامپ های فلورسنت، لامپ های فلورسنت فشرده یا لامپ های تخلیه الکتریکی پر نور ال ای دی و وسایل دیگری داده اند.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید لامپ حبابی در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت لامپ حبابی به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر