لامپ شمعی

لامپ شمعی در انواع مختلف لامپ شمعی ال ای دی ، لامپ شمعی ادیسونی(فیلامنتی) ، لامپ شمعی رشته ای و غیره تولید می شوند، این لامپ ها که به لامپ لوستر هم معروف هستند امروزه کاربرد بسیاری در چراغ های روشنایی دارند. لامپ های شمعی دارای سرپیچ E14 ( قطر پایه برابر با 14 میلیمتر) هستند، این لامپ ها در لوستر های کلاسیک و مدرن کاربرد بسیاری دارند و در آباژورها هم مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده از لامپ های شمعی در لوسترها و آویزهای دکوراتیو زیبایی چشمگیری به آنها می بخشد و فضای زیباتری را هم به ارمغان می آورد.

لامپ شمعی ال ای دی

امروزه استفاده از تکنولوژی LED در ساخت این لامپ ها، باعث استقبال زیادی از لامپ های شمعی LED در صنعت روشنایی شده است، لامپ های ال ای دی شمعی با طراحی زیبا ضمن روشنایی بیشتر ، تولید حرارت کمتر، مصرف پایین انرژی و طول عمر بیشتر نسبت به لامپ های قدیمی، بهترین جایگزین با لامپ های سنتی یا رشته ای قدیمی است. یکی از مهم ترین ویژگی های لامپ های شمعی ال ای دی عدم انتشار پرتوهای زیان آور ماورای بنفش و مادون قرمز است و تولید کمترین میزان CO2(دی اکسید کربن) نسبت به لامپ های رشته ای معمولی می باشد.

لامپ شمعی ادیسونی

لامپ های شمعی ادیسونی که با نام های لامپ شمعی فیلامنت ال ای دی و لامپ شمعی فیلامنتی هم رایج هستند، امروزه طرافداران زیادی دارند، این لامپ ها با ادغام خاصیت LED  و ظاهر لامپ های رشته ای قدیمی تولید شده و با داشتن نوری گرم و ظاهر فیلامنت زیبای خود جلوه خاصی به لوسترها و چراغ های آویز می بخشند، اگر از شکل ظاهری لامپ های کم مصرف لوسترتان خسته شده اید و به لامپ هایی با نوری گرم با توان مصرفی کمتر و ظاهری درخشان و دلپذیرتر نیاز دارید، از لامپ فوق استفاده کنید. لامپ های شمعی ادیسونی اکثرا با توان پایین تولید شده اما این به منزله تولید روشنایی کمتر نیست، این لامپ ها با برخورداری از تکنولوژی ال ای دی نوردهی مناسبی دارند برای مثال برای یک لامپ با توان وات میزان روشنایی برابر با لومن تولید می شود، این میزان روشنایی با روشنایی یک لامپ رشته ای 50 وات برابری می کند.

شکل ظاهری لامپ های شمعی

لامپ های شمعی LED و ادیسونی در مدل ها و رنگ نور های متنوع و زیبا تولید می شوند، یکی از این مدل ها، لامپ شمعی اشکی می باشد که با طراحی به شکل اشک زیبایی لوسترها را دوچندان می کند. مدل دیگری از این نوع لامپ ها به شمعی آتشی معروف است فلز به کار رفته در داخل حباب این لامپ ها پس از روشن شدن حالتی ملتهب به خود می‌گیرد و مانند شعله آتش نمایان می شود.

توان مصرفی این لامپ 1 وات بوده و همین موضوع موجب شده تا در اثر روشن بودن مداوم، برق زیادی مصرف نکند. فلز به کار رفته در داخل حباب این لامپ به شکلی است که پس از روشن شدن لامپ حالتی ملتهب می‌گیرد و مانند یک شعله‌ی کوچک آتش در داخل محصول به نمایش در می‌آید. این لامپ ظاهری اشکی داشته و به یک سرپیچ E14 مجهز است. از این محصول بیشتر به عنوان یک لامپ تزئینی استفاده می‌شود.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید لامپ ال ای دی شمعی و ادیسونی در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت لامپ شمعی به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر