لامپ رنگی

لامپ های رنگی دسته ای از لامپ ها هستند که رنگ شیشه آنها رنگی می باشد. این لامپ ها طیف رنگی وسیعی دارند و در رنیگ های مختلف سبز، آبی، قرمز، نارنجی، بنفش، ترکیبی از چند رنگ و غیره تولید می شوند. این لامپ ها که بیشتر حالت دکوراتیو دارند برای تزیین فضاهای مختلفی از جمله منازل مسکونی، کافه ها و رستورانها، محیط ها اداری، گالری های هنری، آتلیه ها و غیره به کار برده می شوند. لامپ های رنگی با انتشار دادن نور رنگی در محیط تاثیرات روانشناختی هم دارند و می توانند حس های مختلفی در محیط ایجاد کرده و آن را به افراد منتقل کنند. قبل از خرید لامپ های با شیشه رنگی به این نکته توجه کنید که محیط شما به چه میزان نور احتیاج دارد و چقدر میزان نور و رنگ شیشه با فضا و دکوراسیون شما هماهنگ است سپس اقدام به انتخاب و خرید لامپ رنگی کنید.

لامپ های روشنایی رنگی در وسایل مختلف از جمله لوستر ها، آباژور، چراغ خواب، ویترین و وسایل دیگری که نیاز به این لامپ ها دارد به کار برده می شوند. شما می توانید با انتخاب یک لامپ با شیشه رنگی مناسب در محیط و دکوراسیون خود تغییرات موثر و چشمگیری ایجاد کنید و همیچنین فضای بهتری برای زندگی و گذران وقت فراهم کنید.

بسیاری از طراحان نورپردازی مشتاق هستند از چراغ‌های رنگی و خاص به شکل خلاقانه در فضاهای مختلف استفاده کنند. استفاده از نورهای رنگی در دکوراسیون داخلی می تواند  جلوه خاص و متفاوتی به محیط ببخشد و حس و تفکر افراد را به هدف خود نزدیک کند. بنابراین تغییر رنگ نور با بکارگیری لامپ های رنگی می‌تواند ایده‌ی بسیار خوبی برای نورپردازی بهتر باشد.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید لامپ رنگی، لامپ تزیینی، لامپ هالوژن رنگی، لامپ ال ای دی رنگی، لامپ رنگی رشته ای در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت لامپ رنگی به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر