لامپ سوزنی چیست؟

لامپ های سوزنی نسبت به لامپ های دیگر با سایزی کوچک و ظریف ساخته می شوند. امروزه انواع مختلفی از لامپ های سوزنی تولید و روانه بازار می شود که هر مدل برای انجام کار متفاوتی طراحی شده اند. از لامپ های سوزنی بیشتر در لوستر های شاخه ای و لوسترهای ال ای دی استفاده می شود. از ویژگی های بارز این لامپ ها نصب آسان، طول عمر بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. انواع مختلف این لامپ ها در نورافکن ها، چراغ های کابینت، چراغ های دیواری، لامپ های ال ای دی و … استفاده می شوند و برای خانه ها، کافه ها، رستورانها، گالری های هنری، هتل ها، فروشگاه، مراکز خرید، سالن‌های اداری و تجاری و بیشتر مکان ها قابل استفاده هستند.

لامپ های سوزنی نسبت به لامپ های رشته ای حرارت کمتری تولید می کنند و طول عمر طولانی تری(تا 30000 ساعت) دارند بدون اینکه نیاز به تعویض داشته باشند، با آمدن لامپ های سوزنی، لامپ های رشته ای مشتریان خود را از دست دادند. همچنین جایگزین مناسبی برای لامپ های هالوژن و دیگر لامپ ها می باشند.

لامپ های سوزنی 220 ولت چیست؟

این نوع از لامپ های سوزنی با ولتاژ 220 ولت کار می کنند. می توان آن را به راحتی در چراغ ها و لوستر های متصل به برق شهری بدون نیاز به درایور یا ترانس استفاده کرد و هیچ نگرانی برای سوختن آن نداشته باشید. از ویژگی های لامپ های سوزنی 220 ولت می توان به نداشتن اشعه فرابنفش و فروسرخ، مصرف کم انرژی، حرارت بسیار کم، عدم نویز و طول عمر بالا اشاره کرد، همه این ویژگی ها منجر شده تا این لامپ ها به میزان فروش گسترده ای دست پیدا کنند.

انواع سرپیچ لامپ های سوزنی

پایه لامپ های سوزنی به دو دسته G و GU(دو پینی) تقسیم می شود، پایه G شامل پایه های  GY8.6 ، GY8 ، G12 ، G9،  G4 و غیره می باشد، پایه GU هم شامل پایه های  GU10 (MR16) ، GU24 ، GU10 ، GU8 و غیره می باشد، از معروف ترین پایه های لامپ های سوزنی G9 و G4 می باشند.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید لامپ سوزنی ، لامپ LED پایه سوزنی ، لامپ SMD سوزنی در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت لامپ سوزنی به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر