ریسه ال ای دی

ریسه یک سیم انعطاف پذیر می باشد که تعدادی لامپ بر روی آن قرار گرفته، این لامپ ها توسط یک مدار الکتریکی به هم وصل شده اند. در گذشته ریسه ها به شکل لامپ های بزرگ رشته ای متصل به هم بود اما امروزه نسل جدید ریسه های ال ای دی و اس ام دی(SMD) جایگرین آنها شده است. ریسه ها دارای رنگ بندی های متنوعی هستند و می توانند مستقیم به جریان برق وصل شده و یا از منبع تغذیه باتری استفاده کنند، امروزه ریسه ها کاربردهای فراوانی در نوپردازی دکوراتیو دارند و مشتریان زیادی را در سراسر جهان پیدا کرده اند، در هنگام انتخاب ریسه ها ابتدا به میزان نور محیط خود، ابعاد محیطی که میخواهید ریسه را در آنجا وصل کنید و آیا به نور گرم نیاز دارید و یا سرد؟ دقت کنید، سپس می توانید تکه های پازل را کنار یکدیگر قرار دهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

کاربرد های ریسه ها

ریسه ها به عنوان نور مخفی هم به کار گرفته می شوند. از جمله کاربردهای ریسه ها استفاده آنها در جشن ها، اعیاد و کریسمس، ساخت دکور برنامه های تلویزیونی، نورپردازی مراکز تجاری، مغازه ها و فروشگاه ها، رستورانها و هتل ها، روشنایی داخل و خارج ساختمان ها ،اتاق خواب، زیر تخت خواب، پشت تلویزیون، ستون ها، پنجره‌‌ها، دور درب‌ها، پله ها، مسیرهای عبور و غیره می باشد. اگر شما هم برای نورپردازی فضای مورد نظر خود بدنبال یک کار جدید و خاص هستید استفاده از ریسه های جذاب و محبوب را از دست ندهید که پس از نصب آن حتما شگفت زده خواهید شد.

ریسه ها یا لاین های نوری در متراژهای مختلف تولید و قابل خریداری می باشند، قبلا از انتخاب و تهیه ریسه بهتر است نکاتی از قبیل طول ریسه، روش نصب، طرح رنگ و منبع تغذیه آن را در نظر قرار دهید تا استفاده هرچه بهتر و بیشتری از ریسه‌های تزیینی داشته باشید.

انواع ریسه براساس کاربرد

انواع ریسه بر اساس نوع کاربرد و محل استفادشان به دو دسته ی ریسه تزیینی و ریسه ساختمانی تقسیم می شوند. ریسه های تزئینی همانطور که از اسم آن پیداست به صورت دکوراتیو و تزیینی بوده و به صورت روکار در داخل مجموعه ها قابل استفاده است. ریسه های ساختمانی هم به صورت تزیینی در نما و ورودی ساختمانها به صورت نور مخفی استفاده می شود. ریسه های ساختمانی دارای درجه حفاطت (IP) جهت حفاظت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار دارند.

انواع ریسه بر اساس شکل ظاهر

انواع ریسه براساس شکل ظاهری به دسته های مختلف ریسه شلنگی معمولی، شلنگی ال ای دی، شلنگی SMD، نواری SMD، شلنگی فلکسی، شلنگی نئون فلکسی، ریسه دو لاین تقسیم می شوند، البته انواع دیگری از ریسه ها از جمله سوزنی، توری، لامپی، ستاره ای، شاخه ای و … نیز در بازار موجود است.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید ریسه ال ای دی، ریسه شلنگی، ریسه نواری، ریسه SMD، ریسه فلکسی، ریسه نئون فلکسی ، ریسه تخت و غیره در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت ریسه ال ای دی به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر