سرویس بهداشتی

امروزه نورپردازی باید با توجه به فعالیت هایی که در هر بخشی از خانه انجام می شود طراحی نمود. سرویس بهداشتی یکی  از این بخش ها می باشد که امروزه دیگر یک مکان سفید رنگ و فقط برای شستشو نیست. همچنین وقتی در مورد نورپردازی صحبت می شود منظور خرید و استفاده از لامپ ها و چراغ های گران قیمت نیست.می توان با کمترین هزینه و استفاده از ساده ترین لامپ ها و چراغ ها و صرفا با رعایت اصول طراحی و انتخاب نور مناسب به نورپردازی زیبایی در خصوص سرویس های بهداشتی دست یافت.

نورپردازی سرویس بهداشتی

باید یک سبک دکوراسیون برای سرویس بهداشتی انتخاب کرده و تمام لوازم آن مکان از جمله کابینت ، آینه ، چراغ ها و دیگر المان ها را با توجه به آن انتخاب و هماهنگ ساخت. نورپردازی سرویس بهداشتی در معماری مدرن معمولا با نورهای موضعی یا تاکیدی انجام می‌شود. استفاده از نورهای خطی نیز امروزه بسیار معمول است. انتخاب درست چراغ ها کمک می کند تا بهتر بتوان نورها را به سمت جایی که می خواهیم روشن شود هدایت کنیم.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید چراغ سرویس بهداشتی، چراغ دیواری سرویس بهداشتی، در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت لوستر سرویس بهداشتی به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر