کابینت، کمد و قفسه

نورپردازی در هر فضایی، یکی از کلیدی ترین و محوری ترین نقش ها را ایفا می کند. این عنصر حیاتی علاوه بر کاربردی که دارد، نمای محیط را بسیار متفاوت و منحصر به فرد می کند.و حتی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شود. نورپردازی کابینت، کمد و قفسه ها، راهی مناسب برای برجسته کردن وسایل تزیینی و حتی کتاب‌ها است و باکمی حوصله و سلیقه می‌توانید محیطی زیبا با دکوراسیونی خاص برای محیط تان فراهم کنید و برای این کار هم لازم نیست هزینه زیادی بپردازید و با کمترین هزینه‌ها هم می‌توانید این کار را انجام دهید.

فقط دیوارهای نشیمن و پذیرایی نیستند که نیاز به نورپردازی دارند. بلکه داخل کمد، کابینت ها و قفسه ها نیز نیازمند نورپردازی هستند. نورپردازی باید مناسب و اندازه باشد نباید بیش از حد از نورپردازی استفاده کنید که باعث شلوغ شدن دکوراسیون داخلی خانه‌ی شما شود.

کابینت ها، کمد و قفسه‌ها در طراحی داخلی هر فضایی نقش زیادی دارند و در حقیقت دکوراسیون را پخته‌تر و بهتر نشان می‌دهند. یکی از پرکاربرد ترین چراغ ها در نورپردازی کابینت ها استفاده از ریسه‌های ال ای دی می‌باشند. روشن شدن کابینت ها و قفسه‌ها بهترین کار برای زیبایی منزل است. این ریسه‌ها می‌توانند سایه‌ها را محو کنند. می‌توانید برای زیباسازی بیشتر از یک نورپردازی تأکیدی چشم‌گیر استفاده کنید.نور می‌تواند چینی‌ها یا وسایل تزیینی شما را به نمایش بگذارند و ترکیب خاصی برای طراحی دکوراسیون منزل ایجاد می‌کنند. این گونه چراغ‌ها برای روشنایی آشپزخانه شما نیز مناسب است.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید چراغ مناسب کابینت، کمد و قفسه‌ ، نور مخفی کابینت ، کمد و قفسه‌ ، ریسه مناسب کابینت ، کمد و قفسه‌ و … در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت چراغ برای کابینت ها، کمد و قفسه‌ها به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر