پذیرایی

نورپردازی پذیرایی تاثیر بسیاری در زیبایی آن دارد. پذیرایی یکی از بخش های مهم خانه می باشد و اهمیت ویژه ای دارد چراکه حضور مهمان را پذیرا می باشد و باید تداعی حسی خوب و گرمی باشد. از یک طرف چیدمان وسایل ، رنگ آمیزی دیوار ها و سبک طراحی بسیار به چشم می آید و از طرف دیگر نحوه ی نورپردازی و انتخاب چراغ مناسب تاثیر شگرفی بر زیبایی منزل از جمله سالن پذیرایی دارد.
اگر نورپردازی سالن پذیرایی بدرستی انجام شود همه ی اجزای دکوراسیون به چشم می آیند و فضای پذیرایی زیباتر به نظر می رسد. بهتر است کانون تمرکز نور در سالن پذیرایی روی میز پذیرایی در نظر گرفته شود تا توجه مهمان ها به مرکز اتاق پذیرایی جلب شود. مناسب ترین منبع نور برای میز پذیرایی لوسترهای مدرن و کلاسیک هستند. شما می توانید این مدل لوسترها را در بالای میز پذیرایی نصب کنید. بهتر است از لامپ های پرنور و قوی برای این مدل لوسترها استفاده نکنید زیرا شدت نور آزاردهنده می شود و جذابیت لوستر نیز کمتر به نظر می رسد.

روشنایی مناسب پذیرایی

نورپردازی می تواند طرح دکوراسیون پذیرایی را بهتر یا خراب کند، پس ارزش این را دارد که وسایل مختلف را در کنار منابع نوری متعدد انتخاب و جابجا کنید تا بهترین حالت ممکن را برای آن ایجاد کنید. استفاده از یک چراغ آویز کوچک با نور ملایم در یک سالن پذیرایی بزرگ اصلا مناسب نیست و بلعکس نصب یک لوستر بزرگ در یک اتاق پذیرایی کوچک اصلا توصیه نمی شود، انتخاب یک آویز و لوستر باید متناسب با ابعاد سالن پذیرایی باشد، معماری سالن پذیرایی یکی دیگر فاکتورهای مهم انتخاب روشنایی می باشد، اگر سبک سالن پذیرایی روستیک (روستایی) است و در آن از المان های چوبی استفاده شده است پس بهتر است چراغ انتخابی هم سبک روستیک داشته باشد و خرید چراغی مدرن برای این دکوراسیون کار درستی نیست.

روشنایی سقف پذیرایی

یکی از المان های مهم در زیبایی خانه، نورپردازی سقف سالن پذیرایی با لامپ های هالوزن است، لامپ های هالوژن باید با اجزای دکوراسیون اتاق پذیرایی از جمله مبل ها ، پرده ها و غیره هماهنگ باشند، این لامپ ها که به صورت توکار نصب می شوند جلوه ای خاص و آرامش بخشی به اتاق پذیرایی می بخشند. لامپ های هالوژن در انواع مختف LED SMD و COB در فروشگاه نوربرند موجود هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود هریک از این لامپ ها را انتخاب و خریداری کنید.
شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید چراغ مناسب پذیرایی، لوستر پذیرایی،  در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت چراغ پذیرایی به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.
نمایش بیشتر