راه پله و پارکینگ

می توان با نورپردازی، دکوراسیون را بهتر به نمایش گذاشت. راه پله و پارکینگ را می توان با یک نورپردازی درست، زیباتر جلوه داد و روشنایی مناسبی را برای آن فراهم آورد. نورپردازی در راه پله ها باید بتواند به خوبی مسیر حرکتی را مشخص کند. همچنین تصویر اولیه مطلوبی را برای افراد تا قبل از رسیدن به مقصد مورد نظر ایجاد کند.منابع نوری مختلفی برای استفاده در راه پله ها و پارکینگ وجود دارند از جمله میتوان به چراغ های توکار، دیوارکوب های مدرن و کلاسیک، آویز های تک شعله کوچک و ریسه های مخفی ال ای دی اشاره نمود.

امروزه معمولا برای نورپردازی راه پله و پارکینگ از روشنایی خودکار استفاده می شود که علاوه بر کاربرد بیشتر، موجب صرفه جویی در مصرف برق نیز می شود. استفاده از چراغ های سنسور دار حساس به حرکت و حرارت می تواند روشنایی را با واکنش حضور افراد تامین کند همچنین می توان زمان روشن و خاموش شدن و شدت مقدار نور را برای این نوع چراغ ها تنظیم نمود و علاوه بر زیبایی صرفه جویی در مصرف برق را نیز به همراه خواهد داشت.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید چراغ مناسب راه پله و پارکینگ، چراغ دیواری برای راه پله و پارکینگ ، چراغ سقفی و آویز مناسب راه پله و پارکینگ و … در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت چراغ برای راه پله و پارکینگ به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر