تراس و بالکن

برای افرادی که به طراحی و دکوراسیون بخش های مختلف خانه به خصوص تراس و بالکن اهمیت می دهند، ایده های متنوعی در طراحی این مکان وجود دارد. نورپردازی، مبلمان، محل قرارگیری باربیکیو، نرده ها و کفپوش در زیبایی دکوراسیون تراس و بالکن تاثیر زیادی دارند و انتخاب و چیدمان درست آنها می تواند این مکان را تبدیل به فضایی بهتر جهت امور مختلف کند.

تفاوت تراس و بالکن در چیست؟

تراس و بالکن تفاوت هایی نسبت به هم دارند از جمله اینکه تراس (terrace) یا بهارخواب بدون سقف بوده و مساحت آن جزو مساخت خانه به حساب نمی آید ولی بالکن (balcon) دارای سقف است و مساحت آن جزو مساحت خانه محاسبه می شود و حداقل از یک طرف باز است. قسمت باز بالکن حتما با یک نیم دیوار یا نرده و … محصور می شود.

این دو فضا می‎توانند تاثیر بسیار زیادی در ورود نور به محیط خانه و تهویه هوا به صورت طبیعی داشته ‎باشند. به عنوان انباری برای وسایل کاربردی منزل یا محیطی برای دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه استفاده شوند. این مهم نیست که مساحت تراس یا بالکن خانه چقدر است، در هر صورت بهتر است با دقت و وسواس وسایل را در آنجا بگذاریم و چیدمان آن را متناسب با نیاز اعضای خانواده تنظیم کنیم.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید لوستر مناسب تراس ، چراغ دیواری برای بالکن ، چراغ سقفی تراس ، لوستر مناسب بالکن ، چراغ آویز بالکن ، چراغ سقفی بالکن و … در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت چراغ برای تراس و بالکن به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر