حیاط و فضای سبز

نورپردازی حیاط و فضای سبز و تناسب و هماهنگی آن با دیوارها ، درختان ، گل و گیاهان یکی از عوامل زیباسازی نمای ساختمان و فضاهای باز می باشد. زیبایی درختان و گل و گیاهان را می توان با ترکیب نور دوچندان کرد و فضای دلنشین و آرامی را برای اعضای خانواده و همنشینی با دوستان ایجاد نمود.

نورپردازی به بافت دیوارهای خارجی می تواند محیط بهینه تر و خوشایندتری ایجاد نماید، برای این منظور می توان از دیوارکوب های دکوراتیو و مدرن برای دیوارهای خارجی و چراغ های سولار مخصوص فضای سبز و باغچه استفاده کرد. و محیط زیبا و آرامش بخشی را برای دورهمی های شبانه ایجاد کرد. همچنین استفاده از وال واشرها و پروژکتورها در نمای ساختمان علاوه بر زیبایی می تواند امنیت بیشتری را برای آن ایجاد کند.

استفاده از دیوارکوب های کوچک با نور دوطرفه بر روی دیوارهای حیاط و ستون های فضای سبز ، فضا را هرچه بیشتر خاص و چشم نواز جلوه می دهد. این نوع روشنایی یک ویژگی عالی دارد که می‌تواند در مکان‌های مختلف خانه برای ایجاد طرح‌هایی پویا و جالب استفاده شود.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید چراغ مناسب فضای سبز و حیاط، چراغ دیواری برای حیاط و فضای سبز ، چراغ سقفی و آویز مناسب فضای سبز و حیاط و … در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت چراغ برای حیاط و فضای سبز به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

 

 

نمایش بیشتر