رویه ی ارسال سفارش :

نوربرند همواره تمام تلاش خود را می کند تا سفارشات شما مشتریان عزیز در اسرع وقت و در صحت و سلامت ارسال شود و حداکثر تا 48 ساعت کاری به مشتری تحویل داده خواهد شد.

نحوه ی تحویل گرفتن سفارش :

-لازم است فرد سفارش دهنده کارت شناسایی معتبر خود را هنگام تحویل گرفتن کالا به مامور ارسال ارائه دهد.

-کارت شناسایی باید با مشخصات فرد سفارش دهنده مطابقت داشته باشد در غیر این صورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

-در خصوص کالاهایی که نیاز به ساخت دارند.مدت زمان ساخت هر محصول در توضیحات مربوط به آن محصول ذکر شده است و مشتری تا پیش از آن زمان هیچگونه حقی جهت دریافت کالا را ندارد.

-در صورت منصرف شدن مشتری از خرید خود در سفارش هایی که نیاز به ساخت ندارد، می تواند تا قبل از ارسال سفارش وارد حساب کاربری خود در سایت شده و سفارش خود را لغو نماید.

-تحویل سفارش در مکان های عمومی مانند کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

-هزینه ی ارسال کالا برای خرید های بالای 1 میلیون تومان در تهران و بالای 3 میلیون تومان در شهرستان رایگان می باشد، برای خریدهای زیر 1 میلیون تومان در تهران و زیر 3 میلیون تومان در شهرستان، هزینه ارسال صورت پس کرایه می باشد و پرداخت آن به عهده ی خریدار می باشد.

-در شرایط خاص مانند روزهای شلوغ سال ممکن است سفارشات با تاخیر به دست مشتریان برسد.

-نوربرند در روزهای تعطیل رسمی، هیچگونه پاسخگویی، سرویس دهی و خدمات ندارد.