رویه های بازگرداندن کالا :

مجموعه ی نوربرند همواره تمام تلاش خود را می کند تا کالای سفارشی در نهایت ایمنی و سلامت و در کمترین زمان ممکن به دست مشتری برسد با این حال ممکن است مشتریان محترم پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی مشتری می تواند کالای خریداری شده را تحت شرایطی خاص به ما بازگرداند.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

در صورت وجود اشکال یا ایراد فنی در کالای خریداری شده اعم از : ۱ – روشن نشدن چراغ ۲- خرابی سرپیچ (روشن نکردن لامپ) ،مشتری باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش نوربرند از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع دهد. و تا حداکثر ۳ روز جهت بازگرداندن کالا اقدام کند.هر ایراد دیگری به جز این ۲ مورد شامل خدمات مرجوعی نمی شود.

کالا باید با مشخصات اصلی سفارش مطابقت داشته باشد در غیر این صورت شامل خدمات بازگشت نمی شود. کالا باید با جعبه ی اصلی خود به نوربرند بازگردانده شود و وجود هرگونه نوشتن و آسیب روی جعبه ی اصلی محصول مانع از تحویل گرفتن کالا توسط نوربرند می شود.

با توجه به اینکه برخی از کالاهای موجود در سایت به صورت سفارشی و براساس انتخاب های مشتری تولید یا تکمیل می گردند. یعنی تولید کننده براساس درخواست خرید مشتری کالا را با رنگ و سلیقه مشتری تولید می کند و کالا قابل فروش به فرد دیگری نیست. در این موارد انصراف از خرید کالا مورد پذیرش نیست و درخواست انصراف و بازگشت کالا منجر به کسر ۳۰ درصد از مبلغ کالا می گردد و هزینه حمل عودت کالا نیز برعهده مشتری خواهد بود.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند: حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول و نگهداری را شامل می‌شود.

همچنین در صورت مرجوعی کالا در این حالت، ارسال کالا و هزینه ی آن به عهده مشتری خواهد بود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد :

-وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش نوربرند از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

-عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

-در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

-در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نوربرند بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت مرجوعی کالا در این حالت، ارسال کالا و هزینه ی آن به عهده مشتری خواهد بود.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد :

-آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش نوربرند از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

– با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و نوربرند تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

-لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نوربرند بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

-کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش نوربرند ارسال شود.

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد نوربرند در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت نوربرند در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

-در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. هرگونه درخواستی از طرف مشتری تنها پس از تایید و اعلام نظر کارشناسان نوربرند و کارشناسان شرکت تامین کننده قابل پیگیری خواهد بود.

همچنین در صورت مرجوعی کالا در این حالت، ارسال کالا و هزینه ی آن به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط تعویض سفارش:

در صورت وجود اشکال یا ایراد فنی در کالای خریداری شده ،مشتری باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، درخواست تعویض سفارش را به خدمات پس از فروش نوربرند از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع دهد، پس از این مدت ، هزینه ارسال سفارش به عهده مشتری می باشد.

پس از ثبت سفارش در سایت ، مشتری می تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت با نوربرند تماس گرفته و درخواست خود را جهت تعویض سفارش اعلام کند، پس از این مدت ، تعویض سفارش شامل پرداخت ۵ درصد از هزینه کل سفارش و هزینه ارسال می باشد.

در صورتی که کالا به هر دلیلی توسط مشتری مرجوع شود، مبلغ سفارش بین ۳ تا ۷ روز به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

شرایط گارانتی نوربرند :

همه ی لامپ های LED و چراغ هایی که منبع نور ال ای دی (LED) دارند شامل یک سال گارانتی می باشند.لامپ ها و چراغ های بدون منبع نور ال ای دی(LED)، شامل گارانتی نمی باشند.

ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی از قبیل کاور ، باتری و دیگر متعلقات نمی شود.

ارسال کالا جهت استفاده از خدمات گارانتی به مرکز خدمات و برگشت آن برعهده خریدار است و دستگاه باید در کارتن و بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.

در طول یک سال زمان گارانتی چنانچه کالای معیوب دیگر تولید نشود، مرجوع وجه و یا در قبال دریافت ما به التفاوت، کالایی با مدل بالاتر تحویل میگردد.

مسئولیت بسته‌بندی صحیح کالا هنگام ارسال بعهده فرستنده می‌باشد و توصیه می گردد حتی المقدور از بسته بندی اصلی بدون لوازم جانبی و ملحقات جهت ارسال استفاده گردد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته‌بندی نا صحیح بعهده فرستنده می‌باشد.

همچنین در صورت مرجوعی کالا در این حالت، ارسال کالا و هزینه ی آن به عهده مشتری خواهد بود.

موارد ابطال گارانتی :

ضمانت دستگاه، محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه, آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا عیوب مربوط به تغییر در قطعات ، قطع و وصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه ،صدمات حین حمل ،استفاده نادرست، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز نمی‌باشد.

صدماتی همچون شکستگی و یا اثرات هرگونه ضربه برروی دستگاه که هنگام انتقال توسط پست ، پیک ،شرکت های حمل و نقل و…. پدید آید حتی اگر دستگاه قبل از ارسال کاملا سالم بوده باشد، آن را از شرایط گارانتی خارج خواهد ساخت.

آسیب های ناشی از نقص فنی ذاتی وسیله ، مواد بکار رفته در آن و شرایط تولید، تا تاریخ قید شده در کارت گارانتی شامل گارانتی می‌باشد.

تشخیص درست عیوب دستگاه برعهده ی کارشناسان مراکز خدمات پس از فروش نوربرند است.

بررسی تطابق شرایط گارانتی با وضعیت فعلی دستگاه مشتری در طول دوره گارانتی، صرفا به عهده کارشناس این دفتر است.

اشکالات ظاهری دستگاه از جمله خط و خش، شکستگی و تغییر رنگ بدنه در زمان تحویل با هماهنگی مشتری ثبت می‌شود.

در زمان تحویل دستگاه، ارائه فاکتور خرید الزامی است. در غیر این صورت هزینه تعمیرات طبق فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.

تعمیر و تغییر توسط کارشناسان غیر از خدمات نوربرند موجب ابطال گارانتی دستگاه مورد نظر خواهد شد.

در گارانتی نوربرند ، چنانچه دستگاه خسارت دیده قابل تعمیر باشد تعمیر گردیده و در غیر اینصورت بر اساس تشخیص کارشناس فنی نسبت به مرجوع وجه و یا تعویض دستگاه پس از کسر استهلاک ازتاریخ شروع گارانتی اقدام می شود. ( ۲۹ % به علاوه ۲ % استهلاک ماهانه )

ضمانت‌نامه نوربرند شما در شرایط زیر از درجه اعتبار ساقط است :

۱. هرگونه استفاده ، نگهداری و کارکرد ناصحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی

۲. هرگونه دستکاری و اقدام به سرویس ، تعمیر با تغییر توسط افراد غیر مجاز

۳. خرابی به دلیل استفاده از هرگونه لوازم جانبی و باتری غیر اصل و تأیید نشده از سوی شرکت

۴. هرگونه ضربه خوردگی و تماس با مایعات و رطوبت و سرقت

مدارک مورد نیاز جهت استفاده از گارانتی :

۱ – اصل فاکتور خرید

۲ – جعبه محصول

– از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

– بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید :

استان تهران – شهر تهران – ولنجک

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

در صورت مرجوعی کالا در هریک از حالت های بالا، ارسال کالا و هزینه ی آن به عهده مشتری خواهد بود.

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

– پیام خود را در صفحه  “تماس با ما” با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

بدیهی است در صورت ثبت درخواست مرجوعی به صورت آنلاین، فرایند مرجوعی سریعتر انجام خواهد شد.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

نکته : در صورتی که کالا به هر دلیلی توسط مشتری مرجوع شود، مبلغ سفارش بین ۳ تا ۷ روز به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.