رستوران و کافه

امروزه نور و نحوه ی بکارگیری آن در مکان هایی چون رستوران ها و کافه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، اینکه چشمان مشتری را هنگام ورود به کافه یا رستوران غرق فضای خاص و صمیمی آن کنیم کار چندان سختی نیست.

نورپردازی باید متناسب با کاربرد و بهره وری محیط باشد، قبل از تعیین کردن نحوه نورپردازی، ابتدا سبک رستوران خود را مشخص کنید. یک رستوران مدرن و شیک از چراغ های روشنایی و نورپردازی امروزی استفاده می کند و یک رستوران با فضایی قدیمی و نوستالژیک نورپردازی رومانتیک و کلاسیک را انتخاب می کند. بعد از تعیین سبک کاری رستوران نورپردازی متناسب با آن را انتخاب کنید و بر جذابیت و دلنوازی رستوران خود بیافزایید.

می توان ظاهر رستوران و کافه ی خود را با بکارگیری چراغ های دکوراتیو و نورهای محیطی و موضعی به فضایی آرام و دلنشین، زیبا و جذاب و گرم و صمیمی تبدیل کرد و دقایق فراموش نشدنی را برای مشتریان فراهم آورد .

تناسب و هماهنگی دکور رستوران و کافه با سیستم نورپردازی آن می تواند فضایی خاص و منحصر به فرد ایجاد کرده و میل و اشتیاق مشتریان را به آمدن دوباره و صرف وقت و خوردن غذا در رستوران و کافه ما مشتاق تر کند. برای رسیدن به همه ی این عوامل استفاده از محصولات روشنایی با کیفیت با طول عمر بالا و قیمت مناسب می تواند در هزینه های ما صرفه جویی و کارایی لازم را برای ما فراهم آورد.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید چراغ مناسب رستوران و کافه ، لوستر برای رستوران و کافه ، چراغ دیواری مناسب رستوران و کافه و … در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت چراغ مناسب رستوران و کافی شاپ ها به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر