سرویس بهداشتی و آینه

سرویس بهداشتی از اجزای جدایی ناپذیر هر خانه یا بهتر است بگوییم هر ساختمان است که رابطه ی مستقیمی با بهداشت و سلامت انسان دارد. امروزه با تغییر سبک زندگی طراحی سرویس بهداشتی ها نیز تغییر کرده و اغلب افراد روی این موضوع حساسیت بیشتری نشان می دهند. سرویس بهداشتی که شامل بخش های مختلفی می شود و از جمله ی مهم ترین آن ها می توان به توالت و حمام اشاره کرد، نیاز به تجهیزات و تزئینات مختلفی دارد. همواره وجود یک آینه در سرویس بهداشتی ضروری است و بدون آن تزئینات شما ناقص می ماند. به همین دلیل ما سرویس بهداشتی و آینه را از هم جدا نمی دانیم و از آن دو به عنوان دو یار جدایی ناپذیر یاد می کنیم.

امروزه در کنار نور طبیعی که نقش زیادی در زندگی روزمره ی ما دارد، زندگی بدون نورپردازی به وسیله ی نورهای مصنوعی غیر ممکن شده است. سرویس بهداشتی و آینه هم مانند هر مکان دیگری به نورپردازی احتیاج دارند تا چهره ی خوبی از خود نشان دهند. یقیناً با نصب تنها یک چراغ در سرویس بهداشتی نمی توانید از آن انتظار معجزه ای شگرف داشته باشید. وقتی می گوییم نورپردازی مقصود استفاده از نورهای طبیعی و مصنوعی به بهترین وجه، برای روشنایی بخشیدن به یک مکان مشخص است. ما در اینجا می خواهیم اهمیت نورهای طبیعی و به کارگیری درست منابع نوری را به شما یادآوری کنیم.

نورپردازی سرویس بهداشتی

نیازی نیست حتما از چراغ های گران قیمت برای نورپردازی استفاده کنید، چیزی که اهمیت دارد استفاده ی بجا از منابع نوری است. شما با صرف کمترین هزینه ی ممکن نیز می توانید مکان مد نظر خود را غرق نور و زیبایی بسازید. شاید بهتر است ابتدا محل نصب چراغ ها را تعیین کنید تا بدانید به چه نوع چراغی نیاز دارید. به طور کلی چراغ های سقفی و دیوارکوب گزینه های ایده آلی برای نصب در سرویس بهداشتی هستند. اما بهتر است از یک محفظه برای این نوع چراغ ها استفاده کنید تا در صورت خیس شدن خطری برایتان نداشته باشند همچنین با نصب در موقعیت مکانی مناسب خطرات احتمالی را کاهش دهید.

آینه

آینه از وسایل تزئینی مهم در هر مکانی محسوب می شود و همه به ضرورت وجود آن واقف هستند. علاوه بر کاربرد اصلی، آینه می تواند با بازگشت نور میزان روشنایی را افزایش دهد. حال اگر اطراف آینه را با چراغ های مناسب نورپردازی کنید بیشتر از این قابلیت بهره مند می شوید. به دلیل اهمیت زیاد این موضوع امروزه شاهد حضور منابع نوری جدیدی به نام چراغ بالا آینه در بازار هستیم. البته شما می توانید با استفاده از ریسه ها اطراف آینه را زینت ببخشید و در روشنایی بیشتر سرویس بهداشتی خود نقشی پر رنگ داشته باشید.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید انواع چراغ های مناسب برای سرویس بهداشتی و آینه مانند چراغ بالا آینه یا انواع ریسه در طرح ها و مدل های مختلف و همچنین مشاهده قیمت این نوع لوازم روشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سایر تجهیزات به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر