صنعتی و اکسپوز

طراحی دکوراسیون صنعتی و اکسپوز از سبک هایی است که اگرچه تا چندی پیش شناخته شده نبود اما با گذر زمان به دلیل متفاوت بودن در لیست محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی قرار گرفت. یکی از ویژگی های این سبک استفاده از بتن اکسپوز در نمای داخلی ساختمان ها بوده و دیگر مشخصه ی مهم آن در معرض نمایش گذاشتن مصالح ساختمانی است. این نوع دکوراسیون معمولا برای دفاتر کاری، کافه ها، اداره ها، مجتمع های تجاری و … مناسب است اما امروزه با وجود گستردگی و تنوع زیادی که در حوزه طراحی داخلی شاهد آن هستیم، هر نوع دکوراسیونی را می توان در هر مکانی اجرا کرد.

نورپردازی صنعتی

همیشه گفته ایم طراحی داخلی و دکوراسیون با نورپردازی تکمیل می شود و به هیچ وجه قابل تفکیک نیستند. ممکن است این سوال ذهن شما را درگیر کند که نورپردازی در طراحی داخلی به سبک صنعتی باید چگونه باشد؟ در پاسخ به این سوال ابتدا باید بگوییم از آنجا که این سبک زیر مجموعه ای از دکوراسیون های مدرن محسوب می شود تمام چراغ ها و لوازم روشنایی مناسب این سبک را می توان در نورپردازی دکوراسیون صنعتی به کار برد. اما چیزی که اهمیت دارد نحوه ی استفاده و به کار بردن درست منابع نوری است. شما باید با نورهای تاکیدی مصالح ساختمانی را پر اهمیت تر جلوه دهید.

چراغ های با ابعاد بزرگ، آویز ها یا لوسترهایی که سیم بلندتری دارند، دیوارکوب های صنعتی و … برای این نوع نورپردازی مناسب هستند. یادتان باشد در نورپردازی صنعتی نیازی به پنهان کردن سیم و کابل چراغ آویزها نیست چرا که در معرض نمایش گذاشتن بی ریای المان ها شما را در تحقق این هدف یاری می کند.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید انواع چراغ های صنعتی در طرح ها و مدل های مختلف و همچنین مشاهده قیمت این نوع لوازم روشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سایر تجهیزات به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

 

نمایش بیشتر