روشنایی میز

میزها در زندگی ما نقش پررنگی را ایفا می کنند، در آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن، اتاق کار، اتاق مطالعه، دفتر کار، اداره و هر مکان دیگری ما حداقل به یک میز برای انجام برخی از کارهای روزمره ی مهم خود نیاز داریم. بنابراین روشنایی میز اهمیت زیادی دارد و نباید از آن غافل شد. نوپردازی میز کاملا به این موضوع بستگی دارد که از آن برای چه کاری استفاده می کنید، برای مثال نورپردازی یک میز مطالعه و پذیرایی مانند هم نیست و تفاوت های زیادی دارند.

به طور کلی بهترین نوع نور برای روشنایی میز، نورپردازی موضعی می باشد. چراغ مطالعه یک نوع نور موضعی است که برای یک مکان خاص مقدار مشخصی روشنایی فراهم می کند. گوشه ای از خانه یا محل کار که میز قرار دارد معمولا محل نشستن ما برای اهداف مختلف بوده، با توجه به این بهتر است برای جلوگیری از اتلاف برق با استفاده از نورپردازی موضعی روشنایی خوبی برای میز فراهم کنیم.

به بیانی دیگر عقلانی نیست زمانی که می خواهید مطالعه کنید از نورپردازی عمومی که سرتاسر یک اتاق را روشن می کند استفاده کنید، بلکه بهتر است به وسیله ی یک چراغ رومیزی صرفا نقطه ی مورد نظر خود را روشن کنید. این کار علاوه بر اینکه تمرکز شما را روی کاری که می خواهید انجام دهید افزایش می دهد، به سلامت چشمانتان نیز کمک ویژه ای می کند و این به دلیل کلاهک این قبیل چراغ ها می باشد که از تابش مستقیم نور جلوگیری می کنند.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید انواع چراغ های رومیزی، آباژور و … در طرح ها و مدل های مختلف و همچنین مشاهده قیمت این نوع لوازم روشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سایر تجهیزات به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

 

نمایش بیشتر