پنل ال ای دی

پنل LED یک صفحه بسیار نازک و با قطری تقریبا 1/2 اینچی است که شامل دیودهای ساطع کننده نور (LED) است که بین یک محفظه آلومینیوم و یک ماده پلاستیکی سفید قرار می گیرد. محفظه آلومینیومی به عنوان نگهدانده از نوارهای LED عمل می کند و همچنین باعث خنک شدن LED ها می شود، در حالی که پوشش پلاستیکی سفید مانند لنز عمل می کند و باعث می شود که صفحه LED به جای ده ها LED کوچک، به عنوان یک نور بزرگ ظاهر شود. پنل های ال ای دی را می توان به صورت آویز از سقف معلق کرد یا به صورت توکار مستقیماً در سقف نصب کرد و فقط در مواردی استفاده می شود که سقف ها خیلی بلند نباشند.

مزایای محیطی نور LED چیست؟

در کنار منافع مالی، جنبه محیطی، نقطه قوت روشنایی LED است. مصرف روشنایی LED به میزان قابل توجهی کمتر از هر منبع روشنایی دیگر در هر لومن انرژی مصرف می کند. مصرف کمتر انرژی توسط LED ها منجر به کاهش مصرف انرژی از نیروگاه ها و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای می شود. اکنون شار درخشان LED های مدرن 90-100 لومن در هر وات توان است.

شار نوری یا میزان نور LED های مدرن 100-90 لومن در هر وات از توان است. مثلا برای یک ال ای دی 11 وات ، شار نوری تقریبا 11 * (90 تا 100) = 900 تا 1100 لومن خواهد بود.

چراغ های LED گرچه هزینه بالاتری نسبت به نورپردازی سنتی دارند، اما در نهایت در بلند مدت هزینه کمتری دارند. چراغ های LED به طور قابل توجهی طولانی تر از لامپ های قدیمی عمر می کنند و به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند. تخمین زده می شود.

ویژگی های چراغ های LED

1) با دوام هستند ، شما می توانید بیش از 5 تا 7 سال از آنها استفاده کنید و هنوز هم انتظار نتایج خوبی از آنها دارید

2) به تعمیر و نگهداری بسیار کم نیاز دارند ، این ویژگی اصلی آنها است. نگهداری کم به معنی مشکلات کمتری هم است.

3) بدون سوسو زدن هستند ، این بدان معنی است که کمبود برق یا کمبود فعلی تاثیری در روشنایی آنها نخواهد داشت.

4) بسیار کم مصرف هستند. اگر می خواهید هزینه قبض برق خود را کاهش دهید ، از پنل های LED استفاده کنید. آنها نه تنها روشنایی کافی را فراهم می کنند بلکه در مقایسه با روشنایی معمولی از انرژی کمتری نیز استفاده می کنند.

اگر می خواهید ظاهری مدرن به خانه یا محل کار خود بدهید، بهترین راه انتخاب چراغ های صفحه ای LED به جای چراغ های سقفی فلورسنت سنتی است. این به عنوان راهی آسان و سریع برای صرفه جویی در هزینه برق است و پنل با صفحه بزرگتر فضای روشن قابل قبولی را توزیع می کند. چراغ های پنل LED دارای مزایای عمده ای مانند طراحی انعطاف پذیر ، روشنایی عالی ، گرمای کمتر ، عمر طولانی ، ضد ضربه و سازگار با محیط زیست هستند.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید چراغ ال ای دی LED ، پنل ال ای دی توکار و روکار ، چراغ ال ای دی COB و SMD و … در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت چراغ ال ای دی به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر