ناهارخوری

میز ناهار خوری از جمله بخش های مهم خانه می باشد چراکه محل سرو غذا و پذیرای مهمانان است. بنابرین همیشه زیبایی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. میز نهارخوری را می توان با نصب چراغ های تک شاخه و چندشاخه مدرن یا کلاسیک جلوه ی خاصی بخشید و با استفاده از نورهای ملایم و گرم جوی مناسب سرو غذا آماده کرد.

می توان میز ، صندلی ها، کف پوش ، دیوارهای اتاق ناهار خوری را متناسب یکدیگر انتخاب و چیدمان کرد اما نمیتوان گفت این دکور علاقه ی همه ی افراد میباشد چراکه سلایق با یکدیگر متفاوت است.این دکور هماهنگ را می توان با نصب چراغ های مدرن دکوراتیو و نورهای ملایم و سفید در آن، دوچندان زیبا جلوه داد و گرما و صمیمیت بسیاری در آن ایجاد کرد.

همه چیز در یک اتاق نهارخوری در نور خورشید، طبیعی به نظر می‌رسد. اگر پنجره ای در اتاق نهارخوری وجود دارد می توان از آن برای روشنایی میز در روز کمک گرفت و در شب با نورهای کم و ملایم و نصب دیوارکوب های مدرن جلوه ای خاص بخشید و حضور و سرو غذا را برای چند ساعت در کنار دوستان و مهمانان دلپذیرتر ساخت.

روشنایی مناسب میز ناهارخوری

هنگام انتخاب روشنایی مناسب میر ناهارخوری باید فاکتورهای مهمی از جمله سبک معماری اتاق نهارخوری، ابعاد سقف و میز نهارخوری، وجود یا عدم پنجره در اتاق و … را درنظر گرفت. نصب یک لوستر بزرگ و دارای لامپ های متعدد روی یک میز کوچک و یا نصب یک آویز کوچک بر روی یک میز بزرگ اصلا ایده ی مناسبی نیست. انتخاب چراغ روشنایی ارتباط مستقیم با میز ناهارخوری و دکور و اکسسوری اطراف آن دارد، نوع چراغ آویز و لوستر باید مطابق با سبک اتاق ناهارخوری انتخاب شود، تمام اجزای موجود در اتاق نهارخوری باید همبستگی مناسب و چیدمان درستی نسب به هم داشته باشند. قطعا وجود یک گلدان روی میز نهارخوری حس لطیف و درستی به آن می بخشد. در سبک معماری روستیک و وینتیج، استفاده از المان های چوبی دکوری در کنار منابع نوری ، حس دلپذیر و آرامش روستایی را تداعی می کند.
شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید لوستر برای میز و اتاق ناهارخوری، چراغ آویز میز نهارخوری، در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت لوستر بالای میز پذیرایی به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.
نمایش بیشتر