اتاق خواب

اتاق خواب به عنوان یک بخش از خانه که محل استراحت ، مطالعه و کار می باشد باید محل خوب ، آرام و مناسبی هم باشد تا بتوان راحت و در آرامش استراحت کرده و به کارهای روزمره پرداخت بنابراین به کار بردن المان های روز دکوراسیون در طراحی اتاق خوابی شیک و مدرن اهمیت فراوانی دارد.

امروزه نورپردازی اتاق خواب را متناسب با دکور آن طراحی و هماهنگ می کنند و سعی می شود بدون محدودیت در خلق و استفاده از هر ایده ای طراحی مهندسی شده ای را انجام داد. وجود یک پنجره کوچک ، تخت خواب ، میز چوبی ، آینه ، کف پوش و رنگ دیوارها همه در طراحی یک نورپردازی زیبا و مدرن در نظر گرفته می شوند تا در نهایت اتاق خواب ، با یک هارمونی چشم نواز جلوه کند.

اصول نورپردازی اتاق خواب

نورپردازی مناسب اتاق خواب یک فاکتور مهم در زیبایی دکوراسیون آن می باشد. نباید اتاق را با درخشش لوستر های بزرگ و چندشعله روشن ساخت این روشنایی زیاد می تواند چشم ها را خیلی زود خسته کند و در عین حال باید یک روشنایی لطیف و بدون خیره شدن چشم ایجاد کرد.به کار بردن چراغ های دیواری با نور ملایم رنگی می تواند فضای ساده و بی روح اتاق را پویا و زیبا جلوه دهد و اتاق کاملی برای خوابی راحت و آرامش بیشتر فراهم آورد. می توان با استفاده از لامپ های مخفی با نور کم و ملایم به دیوارهای خشک و بی جان اتاق رنگ و معنا بخشید و روشنایی ملایمی را در روز و هنگام شب ایجاد کرد.

شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید لوستر برای اتاق خواب، لامپ اتاق خواب، در طرح ها و مدل های مختلف همچنین اطلاع از قیمت لوستر اتاق خواب به سایت noorbrand.com مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر